Remklauw 2D0 615 124 A HELLA, BOSCH, TEXTAR
Fabrikant
Meer
RIDEX 2D0615124A
Art. Nr.: 78B2431
Remklauw RIDEX 2D0615124A Vooras rechts, Vooras links, Vooras, Gietijzer, 65,5 mm
Details
  • Inbouwplaats: Vooras rechts, Vooras links, Vooras
  • Remzadel uitvoering: Zwevend remzadel
  • Materiaal: Gietijzer
  • Binnen breedte [mm]: 65,5
  • Zuigerdiameter [mm]: 45
  • Conditie: Geheel nieuw
Meer
incl. 21% BTW, excl. Verzendkosten
artikelen beschikbaar: 17
Details
MAPCO 2D0615124A Remklauw
+ 2
MAPCO 2D0615124A
Art. Nr.: 4717
Remklauw MAPCO 2D0615124A Achteras rechts, 64 mm
  • Inbouwplaats: Achteras rechts
  • Remzadel uitvoering: Remzadel (2 zuigers)
  • Remsysteem: Bosch
  • Tweede onderdeel van een set: 4716
  • Binnen breedte [mm]: 64
  • retour van oud artikel niet verplicht
  • Nieuw onderdeel zonder waarborg
  • Zuigerdiameter [mm]: 45
  • Conditie: Geheel nieuw
artikelen beschikbaar: 33
RIDEX REMAN 2D0615124A
Art. Nr.: 78B3280R
Remklauw RIDEX REMAN 2D0615124A Achteras rechts, 64 mm
  • Binnen breedte [mm]: 64
artikelen beschikbaar: 1
RIDEX REMAN 2D0615124A
Art. Nr.: 78B2431R
Remklauw RIDEX REMAN 2D0615124A Vooras rechts, Vooras links, Vooras, Gietijzer, 65,5 mm
  • Materiaal: Gietijzer
  • Binnen breedte [mm]: 65,5
  • Conditie: Gereviseerd