Koelventilator 3A0 121 207 F VAN WEZEL, AKS DASIS, SCHLIECKMANN
Fabrikant
Meer
VEMO 3A0121207F Koelventilator
+ 3
VEMO 3A0121207F
Art. Nr.: V15-01-1846-1
Koelventilator VEMO 3A0121207F 12V, Electrisch
Details
  • Productlijn: Original Quality
  • Spanning (Volt): 12
  • Verwarming / Koeling: Enkele ventilator
  • Gewicht [kg]: 2,954
  • Werkwijze: Electrisch
  • Verpakkingsbreedte [cm]: 19,6
  • Verpakkingshoogte [cm]: 35,55
  • Elektr. schakelvermogen [W]: 250/ 80
  • Conditie: Geheel nieuw
Meer
incl. 21% BTW, excl. Verzendkosten
artikelen beschikbaar: 42
Details
AUTOGAMMA 3A0121207F Koelventilator
+ 2
AUTOGAMMA 3A0121207F
Art. Nr.: GA200466
Koelventilator AUTOGAMMA 3A0121207F Ø: 350-300 mm, 12V, 250W, Zonder draagframe
  • Nominaal vermogen [W]: 250
  • Diameter: 350-300
  • Nominale stroom [V]: 12
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Zonder draagframe
  • Conditie: Geheel nieuw
incl. 21% BTW, Gratis verzending
Gratis verzending
AKS DASIS 3A0121207F Koelventilator
AKS DASIS 3A0121207F
Art. Nr.: 048037N
Koelventilator AKS DASIS 3A0121207F 12V
  • Aantal ventilatorbladen: 18
  • Spanning (Volt): 12
  • Verwarming / Koeling: Incl. ventilatorkap, Dubbele ventilator
  • Nieuw onderdeel
  • Gewicht [kg]: 7,17
  • Verpakkingslengte [cm]: 82
  • Verpakkingsbreedte [cm]: 50,5
  • Verpakkingshoogte [cm]: 20
Gratis verzending
Niet in voorraad
AVA COOLING SYSTEMS 3A0121207F Koelventilator
AVA COOLING SYSTEMS 3A0121207F
Art. Nr.: VW7514
Koelventilator AVA COOLING SYSTEMS 3A0121207F D1: 347 mm, 250W
  • Nominaal vermogen [W]: 250
  • Diameter 1 [mm]: 347
  • Diameter 2 [mm]: 300
  • Materiaal: Kunststof
Niet in voorraad
NISSENS 3A0121207F Koelventilator
NISSENS 3A0121207F
Art. Nr.: 85016
Koelventilator NISSENS 3A0121207F voor voertuigen met/zonder airco
  • Aandrijving: Handgeschakeld
  • Uitvoering: voor voertuigen met/zonder airco
  • Aantal contacten: 3
PRASCO 3A0121207F Koelventilator
PRASCO 3A0121207F
Art. Nr.: VG7514
Koelventilator PRASCO 3A0121207F D1: 347 mm, 250W, Met ventilatorraamwerk
  • Diameter 1 [mm]: 347
  • Verwarming / Koeling: Dubbele ventilator
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Met ventilatorraamwerk
  • Diameter 2 [mm]: 300
SCHLIECKMANN 3A0121207F Koelventilator
SCHLIECKMANN 3A0121207F
Art. Nr.: 70429420
Koelventilator SCHLIECKMANN 3A0121207F
  • Connectorhuisvorm: Hoekig
FRIGAIR 3A0121207F Koelventilator
FRIGAIR 3A0121207F
Koelventilator FRIGAIR 3A0121207F D1: 350 mm, 12V, 250W
  • Diameter 1 [mm]: 350
FRIGAIR 3A0121207F
Koelventilator FRIGAIR 3A0121207F D1: 340 mm, 12V, 300W
  • Nominaal vermogen [W]: 300
  • Diameter 1 [mm]: 340
PRASCO 3A0121207F
Art. Nr.: VN7514
Koelventilator PRASCO 3A0121207F D1: 347 mm, 250W
  • Materiaal: Kunststof
VAN WEZEL 3A0121207F Koelventilator
+ 2
VAN WEZEL 3A0121207F
Koelventilator VAN WEZEL 3A0121207F
  • Connectorhuisvorm: Hoekig
AVA COOLING SYSTEMS 3A0121207F
Art. Nr.: VN7514
VAN WEZEL 3A0121207F
  • Connectorhuisvorm: Ovaal
Onderdelen voor
  • Koelventilator OE 3A0121207F, 3A0 121 207 F, 3A0.121.207 F met PayPal betaal
  • Koelventilator OE 3A0121207F, 3A0 121 207 F, 3A0.121.207 F VOLKSWAGEN, VOLVO, SEAT, SKODA met Visa betaal