Interieurfilter 3D2 819 620 A VALEO, BOSCH, DENSO
Fabrikant
Meer
BOSCH 3D2819620A
Art. Nr.: 1 987 435 506
Interieurfilter BOSCH 3D2819620A Carbon filter, 344, 172 mm x 220 mm x 30 mm
Details
  • Filter type: Carbon filter
  • Lengte [mm]: 344, 172
  • Breedte [mm]: 220
  • Hoogte: 30
  • Aantal: 2
  • Hoeveelheid: Set
  • Breedte 2 [mm]: 172
  • Hoogte 2 [mm]: 30
  • Conditie: Geheel nieuw
Meer
incl. 21% BTW, excl. Verzendkosten
Meer dan 100 artikelen in voorraad
Details
VALEO 3D2819620A
Art. Nr.: 698793
Interieurfilter VALEO 3D2819620A Carbon filter, 345, 172 mm x 221 mm x 30 mm
  • Productlijn: CLIMFILTER PROTECT
  • Filter type: Carbon filter
  • Lengte [mm]: 345, 172
  • Breedte [mm]: 221
  • Breedte 1 [mm]: 221
  • Hoogte: 30
  • Aantal: 2
  • Gewicht [kg]: 0,57
  • Hoogte 1 [mm]: 30
  • Breedte 2 [mm]: 221
  • Hoogte 2 [mm]: 30
  • Conditie: Geheel nieuw
artikelen beschikbaar: 12
BLUE PRINT 3D2819620A
Art. Nr.: ADV182528
Filterset, interieurfilter BLUE PRINT 3D2819620A
  • Lengte [mm]: 348
  • Breedte [mm]: 220
  • Gewicht [kg]: 0,442
FEBI BILSTEIN 3D2819620A Filterset, interieurfilter
FEBI BILSTEIN 3D2819620A
Filterset, interieurfilter FEBI BILSTEIN 3D2819620A
  • Lengte [mm]: 348
  • Gewicht [kg]: 0,442
artikelen beschikbaar: 94
KAVO PARTS 3D2819620A Interieurfilter
KAVO PARTS 3D2819620A
Art. Nr.: FCA-10464
Interieurfilter KAVO PARTS 3D2819620A pollenfilter, 220 mm x 30 mm
  • Filter type: pollenfilter
  • Lengte [mm]: 220
  • Breedte 1 [mm]: 345
  • Breedte 2 [mm]: 170
Niet in voorraad
DENSO 3D2819620A Interieurfilter
DENSO 3D2819620A
Art. Nr.: DCF231K
Interieurfilter DENSO 3D2819620A Carbon filter, 172 mm x 221 mm x 30 mm
  • Lengte [mm]: 172
  • Breedte [mm]: 221
  • Gewicht [g]: 550
  • Voor OE nummer: 3D0819619A
  • alternatief artikel: -
Niet in voorraad
SWAG 3D2819620A Filterset, interieurfilter
SWAG 3D2819620A
Filterset, interieurfilter SWAG 3D2819620A
  • Breedte [mm]: 220,0
  • Gewicht [kg]: 0,28
Onderdelen voor
  • Interieurfilter OE 3D2819620A, 3D2 819 620 A met PayPal betaal
  • Interieurfilter, Filterset, interieurfilter OE 3D2819620A, 3D2 819 620 A VOLKSWAGEN, JAGUAR, BENTLEY met Visa betaal