Gasveer achterklep 83F 827 552 MONROE, MAGNETI MARELLI, TRISCAN
Fabrikant
Meer
STABILUS 83F827552 Gasveer achterklep
+ 3
STABILUS 83F827552
Art. Nr.: 369059
Gasveer achterklep STABILUS 83F827552 540N, 630 mm
Details
  • Productlijn: LIFT-O-MAT
  • Uitwerpkracht [N]: 540
  • Lengte [mm]: 630
  • Slag [mm]: 230
  • Conditie: Geheel nieuw
Meer
incl. 21% BTW, excl. Verzendkosten
artikelen beschikbaar: 56
Details
MONROE 83F827552 Gasveer achterklep
MONROE 83F827552
Art. Nr.: ML9062
Gasveer achterklep MONROE 83F827552 540N, 630 mm
  • Uitwerpkracht [N]: 540
  • Lengte [mm]: 630
  • Aftappuntdiameter [mm]: 8
  • Slag [mm]: 230
  • Gewicht [kg]: 0,386
  • Cilinderboring [mm]: 18,5
  • Verpakkingslengte [cm]: 72,500
  • Verpakkingsbreedte [cm]: 3
  • Verpakkingshoogte [cm]: 3
  • Conditie: Geheel nieuw
artikelen beschikbaar: 26
MAGNETI MARELLI 83F827552 Gasveer achterklep
MAGNETI MARELLI 83F827552
Art. Nr.: 430719343805
Gasveer achterklep MAGNETI MARELLI 83F827552 540N, 630 mm
Niet in voorraad
TRISCAN 83F827552 Gasveer achterklep
+ 3
TRISCAN 83F827552
Gasveer achterklep TRISCAN 83F827552 560N, 591 mm
  • Uitwerpkracht [N]: 560
  • Lengte [mm]: 591
  • Slag [mm]: 234
Niet in voorraad
TRISCAN 83F827552
Gasveer achterklep TRISCAN 83F827552 540N, 630 mm
JUNIOR GAS SPRING 83F827552
Art. Nr.: JB625550
Gasveer achterklep JUNIOR GAS SPRING 83F827552 550N, 625 mm, Vehicle Tailgate
  • Inbouwplaats: Vehicle Tailgate
  • Uitwerpkracht [N]: 550
  • Lengte [mm]: 625
  • Slag [mm]: 270, 18
JUNIOR GAS SPRING 83F827552
Art. Nr.: GH0546301126
Gasveer achterklep JUNIOR GAS SPRING 83F827552 540N, 630 mm, Vehicle Tailgate
  • Slag [mm]: 18
Frankberg 83F827552
Art. Nr.: 5481FB0039704
Gasveer achterklep Frankberg 83F827552 540N, 630 mm, Vehicle Tailgate
  • Behuizing diameter [mm]: 18
  • Zuigerstangdiameter [mm]: 8
  • Diameter: 18
Onderdelen voor
  • Gasveer achterklep OE 83F827552, 83F 827 552 met PayPal betaal
  • Gasveer achterklep OE 83F827552, 83F 827 552 AUDI met Visa betaal